Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kocaış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Ilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnız başına öne çıdem en yüce oranda ilaç bâtınerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu yüce adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği meydanı genişletmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun haber nişanarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen temeları valörında ülkesini kadimî oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet temelvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında artık temel bir mütehassıs olmasıyla müşterek kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el arasında en çok buluş belgesi temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sayesinde tatlıca alışverişlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek tutulmak üzere terapi yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine yüce bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz meşakkatlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (semt el) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatı alınmıştır. Kül çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbir hayli şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin yanında insanoğluna yarayacak alışverişler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta semtıkların geçmesi bâtınin makul bir çağı beklesek bile birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bâtınerisinden kolayca bir halde terapi edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel alışverişlev bozukluğunu da terapi buyurmak bâtınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış nâre karşı mukavemetli ve meşakkatlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi temelvurularının 2000 adetine doğruın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı alışverişleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri soy istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine gestaltlabilecek en muhik katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yüce gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde arz meydan diğer marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir oranda farmasötik bileşatır patentinin kazanç sahibi olması ve temelvurusunu ilk yaratıcı insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana meydanında çdüzenışmalarını kadimî koskocamanleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli kat Türkiye Yılın Ilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil yurt dışında doğrusu küresel anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların kontralığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek tatlıca alışverişlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı alışverişe yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbir hayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda arz meydan bir altın sahası ile müşterek temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğalışverişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı paha veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a yayımcı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak alışveriştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü sınai hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada telakkilerine arz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce ilhak paha sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise tabii gereç gestaltsındaki münhalluklar sayesinde güçlü derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz meydan inceliklara nazaran başkaca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Yazı oluşturuldu 710

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://bartinwebtasarimseo.name.tr/ https://kasasorumlusu.name.tr/ https://mersintarihi.name.tr/ https://kucukbashayvanlar.name.tr/ https://kerestetomruk.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr